Er is een vergunning verleend voor het te verrijzen partycentrum 'Chi Chi The Golf Venue' in het Noorderpark/park Ruigenhoek. Het betreft een golf- en businessbeleving met horeca voor vergaderingen, events, presentaties, bedrijfsuitjes, feesten en golftoernooien met een capaciteit tot 500 bezoekers per evenement en tot wel 2.328 reisbewegingen per dag!
Een dergelijk partycentrum
Crowdfunding
Een groepje omwonenden heeft een betrokken advocaat in de arm genomen om een bezwaarprocedure op te starten tegen de verleende vergunning. Een dergelijke procedure is niet goedkoop, maar wel noodzakelijk. Via de crowdfundingsactie kunt u meedelen in de kosten voor de juridische stappen die gezet worden ter bescherming van 'ons park'.
Handtekeningen
Daarnaast worden er via deze weg handtekeningen verzameld. Dit is uw kans om te laten weten dat park Ruigenhoek niet de geschikte locatie is voor een partycentrum en dat u vindt dat de verleende vergunning ingetrokken moet worden. Hoe meer handtekeningen, hoe beter! De handtekeningen worden aangeboden aan/gedeeld met de projectontwikkelaar, de betrokken gemeentes, de locale politiek, Staatsbosbeheer, andere betrokken partijen en de media.
Bij voorbaat dank voor uw steun!